درباره مارکتی

مارکتی یکی از پروژه های شرکت آریان رایان رزمان می باشد، که با هدف دسترسی مستقیم صاحبان فروشگاه ها با تولیدکنندگان برای سفارش گذاری بطور مستقیم ایجاد شده است.
یکی از اهداف اصلی مارکتی در کنار ارائه خدمات مناسب و برطرف کردن نیازهای روزمره و نیاز خرید سریع، تامین محصولات با کمترین قیمت بازار می باشد.

شرکت آریان رایان رزمان با تکیه و توکل بر خدا و استفاده از نیروی متخصص، متعهد و با انگیزه، مدل کسب و کاری (بازاریابی کننده، سرویس دهنده و زیر ساختی) و با توجه به بازار با پتانسیل بالا و کانال های توزیع مطمئن، تاکتیک های رشد و فن آوری نوآورانه، رشد مقبولیت و پذیرش استفاده از خدمات تجارت الکترونیک و انفورماتیک در سطح جامعه و ارزش افزوده ایجاد شده برای مشتریان در جهت تحقق اهداف خویش است.

کاربرد مارکتی جهت سفارش گذاری مستقیم مغازه داران تولیدکنندگان می باشد.
استفاده و بهره برداری از مدل پل اطلاعات (تحلیل اطلاعات و جزییات عادات مشتری) از نقاط قوت ما برای جلب رضایت تولید کنندگان است.

فرایند کاری بدینگونه است که سفارش از فروشگاه مبدا به واحد کامپیوتری کارخانه ارسال می گردد، آنجا پس از دریافت و اطمینان از صحت مطالبه مشتری، محصولات درخواستی از طریق پخش ارسال می گردد. تولید کننده با عرضه کننده ی کالا ی خود ارتباط مستقیم دارد و این تعامل در ارايه ی خدمت از دو طرف بسیار موثر است. در نتیجه این روش جایگزین بازاریابی مویرگی و هزینه بالایی که دارد، می شود.

تمام خرید ها و سفارش ها کاملا ایمن و قطعی انجام می شود و از موقعیت هایی مثل ایجاد مزاحمت ها مخصوصا هنگام شلوغی در فروشگاه، اصرار برای خرید، رودربایستی با بازاریابان و ..... جلوگیری می شود.
همچنین مشخص شده که یک فروشنده حاضر به نصب تک تک برنامه های شرکت ها نیست و بسیار مطلوب تر و آسان تر است که از یک برنامه جامع و کامل از تمام شرکت ها و تمام محصولاتشان استفاده کند.

باور شرکت آریان رایان رزمان به استفاده از نیروی متخصص، با انگیزه و متعهد برای دستیابی هرچه مطمئن تر به اهداف است و ما در آینده امکان طرح ریزی برنامه های مشابه برای محصولات در صنایع دیگر و دستیابی به آنها در گام های توسعه را در چشم انداز خود داریم.

با تغییر نحوه خرید خود می توان متوجه شد که چه زمان طولانی را صرف خرید روزمره خود می کردیم.
مارکتی به شما امکان می دهد تا با انتخاب روز و ساعت مورد نظر در هفته آتی سفارش بهترین زمان برای تحویل کالای خود را انتخاب کنید.
مارکتی امیدوار است بتواند با ارائه بیشترین تنوع کالایی از بهترین و معتبرترین برندها تمامی نیازها و سلیقه ی شما مشتریان گرانقدر را پاسخ دهد و تجربه ای خوشایند را به ارمغان بیاورد.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد.

این روزها ارزش وقت بیش از هر زمان دیگر به چشم می آید . بعد از یک روز پر مشغله و درگیری های روزمره، ما ارزش اوقات فراغت خود را بیشتر از قبل میدانیم و برنامه های فشرده ای برای همان زمان کوتاه در نظر می گیریم .زندگی مدرن، نحوه خرید کردن دیگری را می طلبد. خریدی که در آن از اتلاف زمان های طولانی در صف و ترافیک و آلودگی هوا و .. خبری نباشد تا زمان بیشتری را به خودمان اختصاص دهیم.

همان طور که میدانید پر مصرف ترین کالاهای روزانه ما محصولات سوپرمارکتی است. محاسبه زمانی که در طول روز برای تهیه این کالاها مصرف می‌کنیم تنها زمانی مشخص می‌شود که نحوه خرید خود را تغییر دهیم.

استراتژی مدیران مارکتی از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانستند، زیرا آگاه بودند که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

اهداف:
  • برطرف کردن نیازهای حوزه تجارت الکترونیک در ارتباط دوسویه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان
  • رفع نیازهای مبادلاتی و بازاریابی دوطرف معامله و ایجاد روابط برنده-برنده از طریق بستر انلاین جامع و ایمن
  • ارتقائ سطح سرعت، دقت و امنیت در تبادلات تجاری با بهره گیری از استانداردهای جهانی
  • کمک به صنایع با کاهش حداکثری در هزینه های بازاریابی و تولید و ایجاد بستری وسیع و سالم برای عرضه خدمات و کالاهایشان
  • افزایش و بهبود مستمر در فرآیند ارتباطی، کسب وکار، خدماتی و برخط برای فروشندگان و تولیدکنندگان
  • ایجاد گستره وسیع از صنایع متنوع از بازارهای تجاری، سفارش دهی، مدیریت زنجیره عرضه و معاملات پولی
  • تحقق بخشیدن هر چه بیشتر به شعار سریع، آسان و ارزان در تجارت الکترونیک

ارزش ها:
  • صیانت از حقوق افراد حقیقی و حقوقی در حوزه تجارت الکترونیک با توجه به شرایط فرهنگی و اجتماعی کشور و حفظ منافع ملی
  • گسترش حداکثری بهبود استقبال استفاده همگانی از قابلیت های حوزه تجارت الکترونیک جهت ارتقائ سطح استاندارد زندگی مردم کشور
  • دستیابی به بالاترین نرخ جامعه گرداوری شده در تک تک صنایع کالاهای مصرفی در یک مکان

ماموریت:
صنایع، تجارت الکترونیک، بازار
(آسان، سریع، ارزان)